Dziś: Czwartek, 18 Październik 2018
Pogoda w Lizbonie: , °C, Wiatr o prędkości 0 km/h ciśnienie 0
Ciekawe pomysły na wyjazd do Portugalii
Chcesz poznać Portugalię inną niż ta opisywana w przewodnikach? Zastanawiasz się nad aktywną formą wypoczynku w Portugalii, planujesz podróż na zachodni kraniec Europy z grupą przyjaciół lub romantyczny pobyt w Portugalii we dwoje? Zapoznaj się z moimi pomysłami na swój przyjazd do Portugalii.
Tradycyjna Portugalia
Jesteś zainteresowany zobaczyć prawdziwą Portugalię? Pragniesz mieszkać w tradycyjnych posiadłościach i rezydencjach wiejskich (pousada, quinta) - popularnych w całej Portugalii. Można skosztować tam regionalnej kuchni i win produkowanych w okolicy, spotkać się z Portugalczykami, posłuchać muzyki, wybrać się na spacer po plaży czy na przejażdżkę konną po okolicy. Po prostu skosztować Portugalię!
Uroki Lizbony
Chcesz odwiedzić i poznać Lizbone nie tylko taką opisaną w ksiażkowym przewodniku? Zamiast chodzić do restauracji dla turystów, zjeść kolajcę w typowej knajpie na Alfamie lub posłuchać Fado. Masz ochote na intensywny pobyt i pragniesz zwiedzić najciekawsze miejsca oraz poczuć prawdziwy klimat miasta?
Przyjacielski Wypad do Portugalii
Masz grupe przyjaciól, kolegów, znajomych i chcesz z nimi wyjechać na parę dni do Portugalii, zobaczyć Lizbonę i jej okolice. Na miejscu możesz mieć do dyspozycji przewodnika, minibus'a z kierowcą, cieszyć się swobodą zwiedzania i delektować się urokami Portugalii.
Ślub i Podróż Poślubna
Chcielibyście wziąć niekonwencjonalny ślub w romantycznym "Białym Mieście" - Lizbonie, lub wybieracie się do Portugalii w niezapomnianą podróz poślubną i potrzebujecie pomocy w organizacji Waszego pobytu. Na miejscu oprócz zwiedzania romantycznych miejsc, spacerów po plaży i kolacji we dwoje, możecie mieć profesjonalną sesję zdjęciową upamiętniającą Wasz pobyt w Portugalii.
Pielgrzymka do Fatimy
Chcesz zorganizowac kilkudniową pielgrzymkę do Fatimy, ale równocześnie zwiedzić inne niezwykłe miejsca w Portugalii (Lizbonę, magiczną Sintrę, zamek w Obidos, klasztory w Batalha i Alcobaca). Szukasz miejscowego przewodnika, organizacji noclegów i transportu?
Portugalia w Obiektywie
Jeżeli pragniesz aktywnie spędzić czas w Portugalii, a oprócz tego interesujesz się fotografią i chcesz rozwinąć swoją pasję, idealnym pomysłem jest zwiedzanie najciekawszych miejsc razem z fotografem-przewodnikiem.
Portugalska Przygoda
Lubisz przygody i sporty ekstremalne, czujesz, że życie jest przygodą i lubisz ryzyko, pociagają Cię nowe doświadczenia i nowi ludzie dzielący Twoją pasję, z pewnością znajdziesz w Portugalii coś dla siebie!


Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany moimi pomysłami na pobyt w Portugalii, masz pytania lub chcesz porozmawiać z Polakiem mieszkającym w Lizbonie - skontaktuj się ze mną
Mapa Strony
login
hasło
 
nie masz konta - zarejestruj się
masz konto - zapomniałeś hasła?
SPOŁECZNOŚĆSOCIAL NETWORK
MINI Słownik
Wszystkie zdjęcia oraz materiały z polskiego przewodnika po Portugalii są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie oraz wykorzystanie materiałów o Portugalii, które znajdują się na tej stronie jest możliwe wyłącznie w porozumieniu i za zgodą autorów.
© 2008-2018 fotoportugalia.pl